Wolnowar Crock-Pot 3.5l z uchylną pokrywą, srebrno-miedziany CSC059X

379,00 zł
70825

Wolnowar 3.5l z uchylna pokrywą CSC059X

Więcej szczegółów

- +
Udostępnij   

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

W wolnowarze Crock-Pot© 3,5l z uchylną pokrywą składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru. Model ten zapewnia wygodę codziennego gotowania dostosowując się do Twojego harmonogramu dnia. Łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania (z dwoma poziomami mocy i funkcją podgrzewania) zapewni zawsze ciepły i gotowy do podania posiłek. Kamionkowa misa o pojemności 3,5l jest idealna na przygotowanie 4 porcji i może być także stosowana w piekarniku. Wbudowany timer zatrzymuje gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie ciepłe i gotowe do spożycia. Uchylna pokrywa ułatwia gotowanie - po prostu podnieś pokrywę, aby zamieszać, dodać składniki lub podać danie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz większy porządek w kuchni.

 

Pojemnośc wolnowara 3.5 l     Ilośc porcji - 4

Oszczędność energii     Wyjmowane naczynie kamionkowe     Możliwość mycia w zmywarce     Programowanie     Automatyczne podgrzewanie     Książeczka z przepisami

Praktyczny

Dodaj składniki, wybierz poziom mocy (LOW i HIGH) i stwórz wyśmienite posiłki, które smakują tak, jakbyś poświęcił na ich przygotowanie cały dzień.

Zdrowy i pyszny

Slow cooking jest pyszny, zdrowy i aromatyczny. Wolne gotowanie pozwala na zachowanie większej ilości substancji odżywczych znajdujących się w potrawie. Przygotowywane w wolnowarze posiłki są bardziej soczyste, pożywne i zdrowe, gdyż temperatura ich gotowania czy duszenia nie przekracza 100˚C. Mięso nie przywiera do naczynia i nie kurczy się.

Oszczędny

Wolonowary Crock-Pot® oszczędzają do 75% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi kuchenkami*. Dzięki Crock-Pot® zredukujesz ilość tłuszczu w mięsie, czyniąc je smaczniejszym i doskonale przyrządzonym. Ponadto wolne gotowanie wydobywa smak z każdego rodzaju mięsa.

*Porównanie wolnowaru Crock-Pot® 220W włączonego przez 8h do tradycyjnego piekarnika 2200 W - 140oC, 2h 15 min gotowania wołowiny w naczyniu żaroodpornym.

 

W opakowaniu:
Wolnowar CROCK-POT Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku. Wyjmowana, uchylna pokrywka szklana przystosowana do mycia w zmywarce
Wolnowar CROCK-POT Podstawa z elementem grzewczym z przewodem zasilającym
Przepisy kulinarne Książeczka z przepisami
Instrukcja CROCK-POT Instrukcja w języku polskim

Specyfikacja

Pojemność 3,5 litra
Liczba osób/porcji 4
Moc poziom HIGH 200 W
Napięcie 220 - 230 V
Waga produktu 3,82 kg
Wymiary urządzenia 355 x 275 x 220 mm (dł. x gł. x wys.)

Opinie

2021-02-23

Świetne urządzenie. Gotuje za mnie kiedy idę do pracy. Super rozwiązanie!

2020-01-15

Bardzo ładny wolnowar. Idealnie pasuje do mojej nowej kuchni. Dzięki niemu odkrywam na nowo smaki wszystkich potraw. Super!

Napisz opinię

Wolnowar Crock-Pot 3.5l z uchylną pokrywą, srebrno-miedziany CSC059X

Wolnowar Crock-Pot 3.5l z uchylną pokrywą, srebrno-miedziany CSC059X

Wolnowar 3.5l z uchylna pokrywą CSC059X

Mouseover Zoom loading...