Wolnowar Crockpot 4,7l czarny SCCPRC507B-050

299,00 zł -150,00 zł 449,00 zł
69228

Z cyfrowym wolnowarem Crockpot® można ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin, a następnie udać się do pracy, na wycieczkę lub po prostu odpocząć! Bez potrzeby doglądania i mieszania.

Więcej szczegółów

- +
Udostępnij   

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

W wolnowarze Crockpot® 4,7 l składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru. Model ten zapewnia wygodę codziennego gotowania dostosowując się do Twojego harmonogramu dnia. Łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania (z dwoma poziomami mocy i funkcją podgrzewania) zapewni zawsze ciepły i gotowy do podania posiłek. Objętość naczynia kamionkowego 4,7 l jest idealna dla 5  osób. Wbudowany timer zatrzymuje gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie ciepłe i gotowe do spożycia.

     

Oszczędność energii     Wyjmowane naczynie kamionkowe     Możliwość mycia w zmywarce     Programowanie     Automatyczne podgrzewanie     Książeczka z przepisami

Praktyczny

Dodaj składniki, wybierz poziom mocy (LOW i HIGH) i stwórz wyśmienite posiłki, które smakują tak, jakbyś poświęcił na ich przygotowanie cały dzień.

Zdrowy i pyszny

Slow cooking jest pyszny, zdrowy i aromatyczny. Wolne gotowanie pozwala na zachowanie większej ilości substancji odżywczych znajdujących się w potrawie. Przygotowywane w wolnowarze posiłki są bardziej soczyste, pożywne i zdrowe, gdyż temperatura ich gotowania czy duszenia nie przekracza 100˚C. Mięso nie przywiera do naczynia i nie kurczy się.

Oszczędny

Wolonowary Crockpot® oszczędzają do 75% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi kuchenkami*. Dzięki Crockpot® zredukujesz ilość tłuszczu w mięsie, czyniąc je smaczniejszym i doskonale przyrządzonym. Ponadto wolne gotowanie wydobywa smak z każdego rodzaju mięsa.

*Porównanie wolnowaru Crockpot® 220W włączonego przez 8h do tradycyjnego piekarnika 2200 W - 140oC, 2h 15 min gotowania wołowiny w naczyniu żaroodpornym.

                    

W opakowaniu:
Wolnowar CROCKPOT Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, możliwość używania w piekarniku. Pokrywka szklana przystosowana do mycia w zmywarce
Wolnowar CROCKPOT Podstawa z elementem grzewczym z cyfrowym panelem sterowania. Odłączany przewód zasilający.
Przepisy kulinarne Książeczka z przepisami
Instrukcja CROCKPOT Instrukcja w języku polskim

Specyfikacja

Pojemność 4,7 litra
Liczba osób/porcji 5
Moc poziom HIGH 220 W
Napięcie 220 - 230 V
Waga produktu 4,6 kg
Wymiary urządzenia 340 x 280 x 260 mm (dł. x gł. x wys.)

Opinie

2021-04-16

Nie trzeba mieszać, pilnować, doglądać. Świetna pomoc w kuchni, bardzo smaczne potrawy. Cała rodzina zadowolona.

2021-04-01

Wysoka jakość wykonania, pyszne jedzenie, pobiera mało prądu, oszczędza czas - czego chcieć więcej!

2021-03-11

Świetny sprzęt. Wymagane minimum pracy tj. przygotuj wszystko - wsyp - nastaw-zapomnij na kilka godzin.

2020-01-15

Idealny, świetnie się sprawdził przy bigosie i barszczu :)

Napisz opinię

Wolnowar Crockpot 4,7l czarny SCCPRC507B-050

Wolnowar Crockpot 4,7l czarny SCCPRC507B-050

Z cyfrowym wolnowarem Crockpot® można ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin, a następnie udać się do pracy, na wycieczkę lub po prostu odpocząć! Bez potrzeby doglądania i mieszania.

Mouseover Zoom loading...