Wolnowary wyróżniają się wygodą użytkowania, funkcjonalnością oraz pojemnością naczynia do gotowania.

Wolnowary Crockpot posiadają cyfrowy panel sterowania z funkcją timera, która zakończy gotowanie po określonym czasie oraz automatycznie przełączy wolnowar w tryb podtrzymywania temperatury. Kolejną cechą wolnowaru jest misa – kamionkowa lub ceramiczna z powłoką DuraCeramic, która charakteryzuje się m.in. szybszym czasem nagrzewania, czy możliwością podsmażania np. mięsa bezpośrednio w naczyniu, na wszystkich rodzajach kuchenek.Wolnowary cyfrowe

Nasze wolnowary cyfrowe dają pełną kontrolę nad przygotowywaniem rodzinnych posiłków, angażując Cię w minimalnym stopniu w proces gotowania. Wystarczy, że przygotujesz składniki, umieścisz je w misie i wybierzesz ustawienia. Możesz ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin i zaplanować grzanie na poziomie LOW lub HIGH. Cyfrowy zegar będzie odliczał pozostały czas gotowania, co pozwala przygotować dania bez nadzoru. Wbudowany timer zatrzyma gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełączy urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie gorące i gotowe do spożycia. Do każdego wolnowaru Crockpot dołączona jest książeczka z przepisami.

wolnowary z powłoką duraceramic

Najnowsze wolnowary Crockpot posiadają powłokę DuraCeramic™. Jest ona 4 razy trwalsza od innych nieprzywierających powłok, nie ściera się i nie łuszczy. Jest łatwa do utrzymania w czystości i wydajna, co pomoże Ci jak najefektywniej korzystać z Twojego wolnowaru. Crockpot DuraCeramic™ Sauté jest idealny dla tych, którzy chcą przełamać rutynę codziennego gotowania. Wielofunkcyjna misa nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, włączając indukcyjne. Ponadto misa i pokrywa mogą być używane w piekarniku lub przechowywane w lodówce czy zamrażarce – co sprawia że, zastosowanie wolnowaru Crockpot DuraCeramic™ jest wyjątkowo wszechstronne! Wolnowary DuraCeramic™ są wyposażone w cyfrowy timer, dzięki któremu możesz ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin. Do każdego urządzenia dołączona jest książeczka z przepisami.