Wolnowary wyróżniają się wygodą użytkowania, funkcjonalnością oraz pojemnością naczynia do gotowania.

Wolnowary Crockpot posiadają cyfrowy panel sterowania z funkcją timera, która zakończy gotowanie po określonym czasie oraz automatycznie przełączy wolnowar w tryb podtrzymywania temperatury. Kolejną cechą wolnowaru jest misa – kamionkowa lub ceramiczna z powłoką DuraCeramic, która charakteryzuje się m.in. szybszym czasem nagrzewania, czy możliwością podsmażania np. mięsa bezpośrednio w naczyniu, na wszystkich rodzajach kuchenek.Wolnowary cyfrowe

Nasze wolnowary cyfrowe dają pełną kontrolę nad przygotowywaniem rodzinnych posiłków, angażując Cię w minimalnym stopniu w proces gotowania. Wystarczy, że przygotujesz składniki, umieścisz je w misie i wybierzesz ustawienia. Możesz ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin i zaplanować grzanie na poziomie LOW lub HIGH. Cyfrowy zegar będzie odliczał pozostały czas gotowania, co pozwala przygotować dania bez nadzoru. Wbudowany timer zatrzyma gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełączy urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie gorące i gotowe do spożycia.

Wolnowary z powłoką duraceramic

Poznaj wolnowar z powłoką DuraCeramic™ , która jest 4 razy trwalsza od innych powłok nieprzywierających i łatwa w utrzymaniu czystości. Misę można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (również indukcyjnych), a także w piekarniku, lodówce czy zamrażarce. Wolnowar posiada cyfrowy timer, co pozwala na wygodne i efektywne gotowanie.