BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 200 PLN!

wolnowary z powłoką duraceramic

Najnowsze wolnowary Crock-Pot posiadają powłokę DuraCeramic™. Jest ona 4 razy bardziej trwała od innych nieprzywierających powłok, nie ściera się i nie łuszczy. Jest łatwa do utrzymania w czystości i wydajna, co pomoże Ci jak najefektywniej korzystać z Twojego wolnowaru. Crock-Pot DuraCeramic™ Sauté jest idealny dla tych, którzy chcą przełamać rutynę codziennego gotowania. Wielofunkcyjna misa nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, włączając indukcyjne. Ponadto misa i pokrywa mogą być używane w piekarniku lub przechowywane w lodówce lub zamrażarce – co sprawia że, zastosowanie wolnowaru Crock-Pot DuraCeramic™ jest wyjątkowo wszechstronne! Wolnowary DuraCeramic™ są wyposażone w cyfrowy timer, dzięki któremu możesz ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin. Do każdego urządzenia dołączona jest książeczka z przepisami.

wolnowary cyfrowe

Nasze wolnowary cyfrowe dają pełną kontrolę nad przygotowywaniem rodzinnych posiłków, angażując Cię w minimalnym stopniu w proces gotowania. Wystarczy, że przygotujesz składniki, umieścisz je w misie i wybierzesz ustawienia. Możesz ustawić czas gotowania od 30 minut do 20 godzin i zaplanować grzanie na poziomie LOW lub HIGH. Cyfrowy zegar będzie odliczał pozostały czas gotowania, co pozwala przygotować dania bez nadzoru. Wbudowany timer zatrzyma gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełączy urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie gorące i gotowe do spożycia. Do każdego wolnowaru Crock-Pot dołączona jest książeczka z przepisami.

wolnowary manualne

Stwórz pożywne, smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny, bez zamieszania i stania nad garnkami. Pomysłowy wolnowar Crock-Pot wykona za Ciebie całą ciężką pracę związaną z gotowaniem. Wystarczy przygotować składniki, a wolnowar zrobi resztę. Korzystanie z wolnowaru jest całkowicie bezpieczne. Przygotowując w nim posiłek, masz gwarancję, że danie nigdy się nie przypali, ani nie wykipi. Dodatkową korzyścią jest funkcja podtrzymywania ciepła - idealna dla zapracowanych, którzy zaraz po powrocie z pracy chcą się cieszyć gorącym posiłkiem. Możliwości przygotowania dań są naprawdę nieograniczone. Do każdego urządzenia dołączona jest książeczka z przepisami. Zachęcamy też do kulinarnych eksperymentów i tworzenia własnych pysznych przepisów.