Multicookery

To wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają na przygotowanie wielu różnych dań. W jednym garnku mieści się funkcjonalność kilku sprzętów, takich jak piekarnik, ryżowar czy garnek do gotowania na parze. Dzięki temu są to wszechstronne sprzęty, które pozwalają zaoszczędzić miejsce w kuchennych szafkach, a także czas na przygotowanie dań.

Multicooker Crockpot CSC024x

MultiCooker Crockpot 5.6l, 5w1 CSC024X

Multicooker Crockpot CSC24x posiada 5 automatycznych programów do wyboru, dzięki czemu jest wszechstronnym urządzeniem. W misie o pojemności 5,6l możesz piec ciasta, smażyć, gotować na parze, piec mięso i wolnowarzyć. Dodatkowo multicooker posiada funkcję automatycznego podtrzymywania ciepła i ręczne ustawienia temperatury i czasu gotowania. Ciesz się wszechstronnymi możliwościami i eksperymentuj w kuchni.

Multicookery z funkcją szybkowaru

Multicookery z funkcją szybkowaru pozwalają na przygotowanie wielu pysznych dań w krótkim czasie. Dzięki gotowaniu pod ciśnieniem dania przygotujesz do 40% szybciej w porównaniu do tradycyjnych metod gotowania. Urządzenia posiadają wygodną, wyjmowaną misę pokrytą powłoką nieprzywierającą o pojemności 5,6 l. Automatyczne programy pozwalają w łatwy sposób przygotować potrawy różnego typu. Fanom kuchennych eksperymentów spodoba się tryb Manualny, pozwalający na ręczne ustawienie czasu gotowania i ciśnienia.

Multicooker Crockpot Express CSC051xDIM

MultiCooker Express Crockpot 5.6l 12w1, CSC051X

Multicooker Crockpot Express CSC051xDIM to aż 7 automatycznych programów szybkowaru, wolnowar, gotowanie na parze czy tryb manualny. Dodatkowo urządzenie posiada regulację ciśnienia, temperatury oraz czasu gotowania.

Multicooker Crockpot Turbo Express CSC062x

MultiCooker Crockpot Turbo Express CSC062X

Multicooker Crockpot Turbo Express CSC062x to aż 14 funkcji w jednym urządzeniu, min. funkcja Sous Vide czy sterylizacja. Dodatkowo wyposażony został w funkcję Turbo, która pozwala skrócić wybrany czas gotowania o 40% w porównaniu do wstępnych ustawień ciśnienia.