Wolnowar Crock-Pot TimeSelect 5.6L CSC066X

549,00 zł
71125

Gotowy do pracy, kiedy tego potrzebujesz: idealny dla zapracowanych. Możesz go zaprogramować na 12 godzin w przód i za każdym razem cieszyć się profesjonalnie ugotowanym daniem.

Więcej szczegółów

- +

Udostępnij   

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

Ugotuj pyszne rodzinne posiłki, przygotuj przyjęcie, na którym dania będą gotowe dokładnie, kiedy chcesz. Duży, cyfrowy wolnowar TimeSelect oferuje dwa tryby gotowania, dzięki którym możesz dopasować swój posiłek dokładnie do ilości czasu, którym dysponujesz – idealny dla zabieganych gospodarstw domowych. Funkcja „ScheduleMeal“ wybiera optymalny proces gotowania, bazując na oczekiwanym czasie serwowania posiłku, rodzaju jedzenia i jego ilości. Może być zaprogramowany z 12-godzinnym wyprzedzeniem. Musisz wybrać tylko typ jedzenia, ilość i godzinę, o której chcesz, żeby Twój posiłek był gotowy. Tryb Manual wyposażony jest w programowalny Timer i ustawienia HIGH/LOW tak, byś mógł przejąć kontrolę nad procesem gotowania. Funkcja automatycznego podtrzymywania ciepła sprawia, że twój posiłek jest gotowy do spożycia wtedy, kiedy Ty jesteś gotowy. Kamionkowa misa może być bezpiecznie używana w piekarniku i myta w zmywarce, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości. Smukły profil tego elektrycznego wolnowaru oraz cyfrowy wyświetlacz sprawiają, że jest on stylowym dodatkiem do każdej kuchni.

Zupa z warzyw podana z chrupiącym chlebem a w tle stoi wolnowar

Robi za Ciebie brudną robotę: ustawienie „Schedule meal“ dostosowuje optymalny proces gotowania na podstawie czasu - godziny o której posiłek ma być gotowy, rodzaju i ilości żywności.

Masz władzę: Tryb „Manual“ daje Ci kontrolę - programowalny Timer i ustawienia mocy HIGH/LOW.

Perfekcja wolnowarzenia: powolne, delikatne ciepło pozwala tworzyć pyszne posiłki przy minimalnym wysiłku; idealny do przygotowywania zup, gulaszy i mięs, jak również ciast i wielu innych dań.

Sałatka jarzynowa z nachos podana z tortillą, limonką i sosem pomidorowym

Wolnowar CROCK-POT Krok 1: Wybierz typ potrawy
Przygotuj składniki, dodaj do garnka i wybierz rodzaj gotowanego dania spośród opcji do wyboru: mięso, drób, zupa lub warzywa.
Wolnowar CROCK-POT Krok 2: Wybierz wielkość gotowanego dania
Wybierz przybliżoną wagę swojego dania lub po prostu określ, jak pełne jest naczynie.
Wolnowar CROCK-POT Krok 3: Określ o której godzinie ma być gotowe Twoje danie
Wolnowar TimeSelect określa idealną temperaturę i cykl gotowania, aby uzyskać doskonałe rezultaty. Określ godzinę o której Twoje danie ma być gotowe, a wolnowar sam zacznie gotowanie w zależności od ustawień.
Wolnowar CROCK-POT Przygotuj posiłek tak jak lubisz
Czytelny cyfrowy wyświetlacz, który pozwala wybrać tryb, ustawić czas gotowania i sprawdzić czas pozostały do zakończenia gotowania.
Wolnowar CROCK-POT 2 tryby gotowania
Do wyboru masz tryb automatyczny „Schedule Meal”, lub dla lepszej kontroli nad całym procesem możesz wybrać tryb „Manual” by samemu ustawić czas i ustawienia gotowania (HIGH, LOW lub podtrzymywanie ciepła).
Wolnowar CROCK-POT Anuluj w dowolnym momencie
Ustawienie umożliwia zresetowanie czasu gotowania w dowolnym momencie, na wypadek gdyby posiłek był gotowy wcześniej niż planowano, lub musiał gotować się trochę dłużej.

W opakowaniu:
Wolnowar CROCK-POT Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku. Pokrywka szklana przystosowana do mycia w zmywarce
Wolnowar CROCK-POT Podstawa z elementem grzewczym z przewodem zasilającym
Przepisy kulinarne Książeczka z przepisami
Instrukcja CROCK-POT Instrukcja w języku polskim

Specyfikacja

Pojemność 5,6 litra
Liczba osób/porcji 7
Moc poziom HIGH 240 W
Napięcie 220 - 230 V
Waga produktu 5,46 kg
Wymiary urządzenia 402 x 288 x 240 mm (dł. x gł. x wys.)

Opinie

2021-05-05

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przygotowanie obiadów przestało być problemem i dużo częściej jemy domowe jedzenie.

2021-02-19

Super opcja - ustawiam, na którą obiad ma być gotowy i zapominam o gotowaniu. Bardzo ładnie i nowocześnie wygląda. Polecam.

2021-01-25

Bradzo ładnie się prezentuje. Fajnie że misa jest obła, kaczuszka idealnie się mieści.

Napisz opinię

Wolnowar Crock-Pot TimeSelect 5.6L CSC066X

Wolnowar Crock-Pot TimeSelect 5.6L CSC066X

Gotowy do pracy, kiedy tego potrzebujesz: idealny dla zapracowanych. Możesz go zaprogramować na 12 godzin w przód i za każdym razem cieszyć się profesjonalnie ugotowanym daniem.

Mouseover Zoom loading...