Wolnowar Crock-Pot TimeSelect 5.6L CSC066X

549,00 zł
71125

Gotowy do pracy, kiedy tego potrzebujesz: idealny dla zapracowanych. Możesz go zaprogramować na 12 godzin w przód i za każdym razem cieszyć się profesjonalnie ugotowanym daniem.

Więcej szczegółów

- +

Udostępnij   

Ugotuj pyszne rodzinne posiłki, przygotuj przyjęcie, na którym dania będą gotowe dokładnie, kiedy chcesz. Duży, cyfrowy wolnowar TimeSelect oferuje dwa tryby gotowania, dzięki którym możesz dopasować swój posiłek dokładnie do ilości czasu, którym dysponujesz – idealny dla zabieganych gospodarstw domowych. Funkcja „ScheduleMeal“ wybiera optymalny proces gotowania, bazując na oczekiwanym czasie serwowania posiłku, rodzaju jedzenia i jego ilości. Może być zaprogramowany z 12-godzinnym wyprzedzeniem. Musisz wybrać tylko typ jedzenia, ilość i godzinę, o której chcesz, żeby Twój posiłek był gotowy. Tryb Manual wyposażony jest w programowalny Timer i ustawienia HIGH/LOW tak, byś mógł przejąć kontrolę nad procesem gotowania. Funkcja automatycznego podtrzymywania ciepła sprawia, że twój posiłek jest gotowy do spożycia wtedy, kiedy Ty jesteś gotowy. Kamionkowa misa może być bezpiecznie używana w piekarniku i myta w zmywarce, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości. Smukły profil tego elektrycznego wolnowaru oraz cyfrowy wyświetlacz sprawiają, że jest on stylowym dodatkiem do każdej kuchni.

Zupa z warzyw podana z chrupiącym chlebem a w tle stoi wolnowar

Robi za Ciebie brudną robotę: ustawienie „Schedule meal“ dostosowuje optymalny proces gotowania na podstawie czasu - godziny o której posiłek ma być gotowy, rodzaju i ilości żywności.

Masz władzę: Tryb „Manual“ daje Ci kontrolę - programowalny Timer i ustawienia mocy HIGH/LOW.

Perfekcja wolnowarzenia: powolne, delikatne ciepło pozwala tworzyć pyszne posiłki przy minimalnym wysiłku; idealny do przygotowywania zup, gulaszy i mięs, jak również ciast i wielu innych dań.

Sałatka jarzynowa z nachos podana z tortillą, limonką i sosem pomidorowym

W opakowaniu

  • Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku
  • Podstawa z elementem grzewczym z przewodem zasilającym
  • Pokrywka szklana przystosowana do mycia w zmywarce
  • Instrukcja w języku polskim
  • Książeczka z przepisami

Specyfikacja

Pojemność 5,6 litra
Liczba osób/porcji 7
Moc poziom HIGH 240 W
Napięcie 220 - 230 V
Waga produktu 5,46 kg
Wymiary urządzenia 402 x 288 x 240 mm (dł. x gł. x wys.)

Opinie

2021-02-19

Super opcja - ustawiam, na którą obiad ma być gotowy i zapominam o gotowaniu. Bardzo ładnie i nowocześnie wygląda. Polecam.

2021-01-25

Bradzo ładnie się prezentuje. Fajnie że misa jest obła, kaczuszka idealnie się mieści.

Napisz opinię

Wolnowar Crock-Pot TimeSelect 5.6L CSC066X

Wolnowar Crock-Pot TimeSelect 5.6L CSC066X

Gotowy do pracy, kiedy tego potrzebujesz: idealny dla zapracowanych. Możesz go zaprogramować na 12 godzin w przód i za każdym razem cieszyć się profesjonalnie ugotowanym daniem.

Mouseover Zoom loading...