Wolnowar dla seniora

Wolnowar dla seniora


Łatwy w obsłudze

Wolnowary Crockpot posiadają wygodny cyfrowy timer, który obsłużysz za pomocą kilku przycisków. Dwa ustawienia gotowania – HIGH i LOW oraz automatyczna funkcja podtrzymywania ciepła są bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu każdy jest w stanie przygotować smaczny posiłek.

Wolnowar jest łatwy w obsłudze dzięki przyjaznemy i wygodnemu panelowi sterującemu

Bezpieczny w użytkowaniu

Wolnowary Crockpot możesz bez obaw zostawić bez nadzoru. Po zakończeniu procesu gotowania cyfrowy wolnowar automatycznie przełączy się w tryb podtrzymywania ciepła. Pozwoli to zapobiec np. spaleniu dania. Dodatkowo dzięki temperaturze gotowania nie przekraczającej 100 stopni Celcjusza – nic nie wykipi, a woda nie wygotuje się.

Ekonomiczne rozwiązanie

Dzięki bardzo niskiemu poborowi energii elektrycznej wolnowary Crockpot są ekonomicznym rozwiązaniem. Pomimo długiego czasu przygotowania potraw (średnio ok. 4-8H) , wolnowar zużywa znacznie mniej prądu niż przeciętny piekarnik elektryczny. Koszt 4 godzin gotowania w wolnowarze to około 60g*.

*Przy założeniu, że pobór prądu urządzenia to 210Wm a koszt kWh to 67gr.

Pokrój i gotuj

Wolnowar pozwala na przygotowanie potraw w łatwy sposób. Wystarczy pokroić składniki, włożyć je do misy urządzenia i wybrać preferowane ustawienia. Całą resztą zajmie się Crockpot. Dzięki temperaturze przygotowania potraw nieprzekraczającej 100 stopni Celcjusza, składniki nie tracą swoich wartości odżywczych, a co za tym idzie – przygotowane posiłki są zdrowsze. Do przygotowania przepisów (do każdego urządzenia dołączona jest książeczka z przepisami w języku polskim) nie wykorzystujemy dużych ilości tłuszczu. Gotowane, nie smażone potrawy są idealną propozycją posiłków min. dla seniorów.

Pokrój składniki według przepisu i włóż je do wolnowaru, który zajmie się resztą

Miękkie, soczyste mięso to także zaleta gotowania w wolnowarze. Mięso wręcz rozpływa się w ustach, a co za tym idzie jest łatwe do pogryzienia. To również ważna rzecz w przypadku dań dla osób starszych.

Ułatwiajmy sobie i naszym bliskim codzienne czynności. Właściwe odżywianie jest bardzo ważne dla zdrowia, a dzięki bardzo prostym przepisom na zdrowe dania z wolnowaru każdy bez problemu może zadbać o swoją dietę.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe