Wolnowar Crockpot 3,5L CSC059X + Gofrownica Breville Duraceramic VST072X

698,00 zł
70969

Atrakcyjny zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie - wolnowar Crockpot 3.5l z gofrownicą Duraceramic Breville

Więcej szczegółów

- +

Udostępnij   

Wolnowar Crockpot 3.5L CSC059X

W wolnowarze Crockpot© 3,5l z uchylną pokrywą składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru. Model ten zapewnia wygodę codziennego gotowania dostosowując się do Twojego harmonogramu dnia. Łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania (z dwoma poziomami temperatury i funkcją podgrzewania) zapewni zawsze ciepły i gotowy do podania posiłek. Kamionkowa misa o pojemności 3,5l jest idealna na przygotowanie 4 porcji i może być także stosowana w piekarniku. Wbudowany timer zatrzymuje gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie ciepłe i gotowe do spożycia. Uchylna pokrywa ułatwia gotowanie - po prostu podnieś pokrywę, aby zamieszać, dodać składniki lub podać danie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz większy porządek w kuchni.

 

Pojemnośc wolnowara 3.5 l     Ilośc porcji - 4

Oszczędność energii     Wyjmowane naczynie kamionkowe     Możliwość mycia w zmywarce     Programowanie     Automatyczne podgrzewanie     Książeczka z przepisami

 

W opakowaniu:
Wolnowar CROCKPOT Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku. Wyjmowana, uchylna pokrywka szklana przystosowana do mycia w zmywarce
Wolnowar CROCKPOT Podstawa z elementem grzewczym z przewodem zasilającym
Przepisy kulinarne Książeczka z przepisami
Instrukcja CROCKPOT Instrukcja w języku polskim

Gofrownica Breville Duraceramic VST072X

Gofrownica Breville DuraCeramic™ to jedyne urządzenie, którego potrzebujesz do przyrządzenia przepysznych gofrów. Płyty grzewcze zostały pokryte wyjątkową powłoką DuraCeramic™. Ta specjalna powłoka ceramiczna przekazuje ciepło szybciej i wydajniej niż zwykłe powłoki zapobiegające przywieraniu, dzięki czemu pyszne domowe gofry można przygotować szybciej (skraca czas przygotowania nawet o 20%). Powłoka DuraCeramic™ jest też odporna na zarysowania i czterokrotnie trwalsza niż zwykłe powłoki zapobiegające przywieraniu — będzie Ci służyć przez całe lata. Powłoka DuraCeramic™ nie zawiera PTFE ani PFOA, jest więc nie tylko trwała i łatwa w czyszczeniu, ale też bezpieczna. Powłoka DuraCeramic™ — sprawdzi się w każdej sytuacji.

Płyty grzewcze są wyjątkowo głębokie co sprawia, że gofry są idealnie wypieczone. Uchylna pokrywa górna nie ogranicza wyrastającego ciasta, dzięki temu, że podnosi się delikatnie gdy ciasto zwiększa swoją objętość.

Gofrownica Breville DuraCeramic™ jest nie tylko funkcjonalna ale także posiada nowoczesny i uniwersalny design, który sprawia, że będzie idealnym dopełnieniem każdej kuchni. Możliwość przechowywania w pionie i schowek na kabel pozwolą Ci oszczędzić miejsce podczas przechowywania urządzenia.  

Gofrownica Breville VST072

Gofrownica Breville VST072


Specyfikacja gofrownicy:

  • Moc 850W
  • Kontrolka zasilania (zielona)
  • Kontrolka pracy (pomarańczowa)
  • Wyjmowane płyty grzewcze z powłoką DuraCeramic™
  • Wymiary 10,4 wys. x 23,6 gł. x 27,5szer. [cm]: 

 

W opakowaniu:

  • Gofrownica Breville DuraCeramic™ z wyjmowanymi płytami grzewczymi
  • Instrukcja Obsługi
  • Karta Gwarancyjna

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wolnowar Crockpot 3,5L CSC059X + Gofrownica Breville Duraceramic VST072X

Wolnowar Crockpot 3,5L CSC059X + Gofrownica Breville Duraceramic VST072X

Atrakcyjny zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie - wolnowar Crockpot 3.5l z gofrownicą Duraceramic Breville

Mouseover Zoom loading...