Wolnowar Crockpot 3,5l z uchylną pokrywą, kremowo-chromowy CSC060X

379,00 zł
70826

Wolnowar 3.5l dzięki swojej uchylnej pokrywie zapewnia wygodne użytkowanie urządzenia. Poznaj zalety slow cookingu!

Więcej szczegółów

- +
Udostępnij   

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

Odkryj smak wolnego gotowania

W wolnowarze Crockpot® 3,5l z uchylną pokrywą składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru. Model ten zapewnia wygodę codziennego gotowania dostosowując się do Twojego harmonogramu dnia. Łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania (z dwoma poziomami mocy i funkcją podgrzewania) zapewni zawsze ciepły i gotowy do podania posiłek. Kamionkowa misa o pojemności 3,5l jest idealna na przygotowanie 4 porcji i może być także stosowana w piekarniku. Wbudowany timer zatrzymuje gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie ciepłe i gotowe do spożycia. Uchylna pokrywa ułatwia gotowanie - po prostu podnieś pokrywę, aby zamieszać, dodać składniki lub podać danie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz większy porządek w kuchni.
Praktyczny

Dodaj składniki, wybierz poziom mocy (LOW i HIGH) i stwórz wyśmienite posiłki, które smakują tak, jakbyś poświęcił na ich przygotowanie cały dzień.

Zdrowy i pyszny

Slow cooking jest pyszny, zdrowy i aromatyczny. Wolne gotowanie pozwala na zachowanie większej ilości substancji odżywczych znajdujących się w potrawie. Przygotowywane w wolnowarze posiłki są bardziej soczyste, pożywne i zdrowe, gdyż temperatura ich gotowania czy duszenia nie przekracza 100˚C. Mięso nie przywiera do naczynia i nie kurczy się.

Oszczędny

Wolonowary Crockpot® oszczędzają do 75% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi kuchenkami*. Dzięki Crockpot® zredukujesz ilość tłuszczu w mięsie, czyniąc je smaczniejszym i doskonale przyrządzonym. Ponadto wolne gotowanie wydobywa smak z każdego rodzaju mięsa.

*Porównanie wolnowaru Crockpot® 220W włączonego przez 8h do tradycyjnego piekarnika 2200 W - 140oC, 2h 15 min gotowania wołowiny w naczyniu żaroodpornym.
W opakowaniu:
Wolnowar CROCKPOT Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku oraz pokrywa szklana przystosowana do mycia w zmywarce
Wolnowar CROCKPOT Podstawa z elementem grzewczym z przewodem zasilającym
Przepisy kulinarne Książeczka z przepisami
Instrukcja CROCKPOT Instrukcja w języku polskim oraz 2 letnia gwarancja

Specyfikacja

Pojemność 3,5 litra
Liczba osób/porcji 4
Moc poziom HIGH 200 W
Napięcie 220 - 230 V
Waga produktu 3,82 kg
Wymiary urządzenia 355 x 275 x 220 mm (dł. x gł. x wys.)

Opinie

2021-04-01

Świetny sprzęt, ułatwia mi życie podczas Home Office. Wrzucam wszystko do garnka przed pracą i mam ciepły, domowy obiadek! Rewelacja.

2021-02-15

Fajne urządzenie, proste w obsłudze. Mięsko wychodzi rewelacja. Zachęciło mnie do częstszego gotowania.

Napisz opinię

Wolnowar Crockpot 3,5l z uchylną pokrywą, kremowo-chromowy CSC060X

Wolnowar Crockpot 3,5l z uchylną pokrywą, kremowo-chromowy CSC060X

Wolnowar 3.5l dzięki swojej uchylnej pokrywie zapewnia wygodne użytkowanie urządzenia. Poznaj zalety slow cookingu!

Mouseover Zoom loading...