Outlet Wolnowar Crock-Pot 2.4l CSC061X View larger

Wolnowar Crock-Pot 2.4l CSC061X

189,00 zł -80,00 zł 269,00 zł
70855

Wolnowar cyfrowy CSC061X zapewni dobry smak i przede wszystkim zdrowy posiłek.

Więcej szczegółów

- +
Udostępnij   

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

UWAGA! Urządzenie nowe w uszkodzonym opakowaniu. Wolnowar w pełni sprawny, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

W wolnowarze Crock-Pot® 2,4 l składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru.

Wolnowar cyfrowy 2,4 l to najmniejsze urządzenie z rodziny Crock-Pot®, które dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiemu zapotrzebowaniu na energię idealnie sprawdzi się w codziennym gotowaniu dla 1-2 osób. Model ten zapewnia wygodę codziennego gotowania dostosowując się do Twojego harmonogramu dnia. Łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania (z dwoma poziomami mocy i funkcją podgrzewania) zapewni zawsze ciepły i gotowy do podania posiłek.

Wbudowany timer zatrzymuje gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie ciepłe i gotowe do spożycia.

Pasuje do każdego rodzaju kuchni. Idealny do małych miejskich mieszkań, gdzie przestrzeń użytkowa jest ograniczona.

Praktyczny

Dodaj składniki, wybierz poziom mocy (LOW i HIGH) i stwórz wyśmienite posiłki, które smakują tak, jakbyś poświęcił na ich przygotowanie cały dzień.

Zdrowy i pyszny

Slow cooking jest pyszny, zdrowy i aromatyczny. Wolne gotowanie pozwala na zachowanie większej ilości substancji odżywczych znajdujących się w potrawie. Przygotowywane w wolnowarze posiłki są bardziej soczyste, pożywne i zdrowe, gdyż temperatura ich gotowania czy duszenia nie przekracza 100˚C. Mięso nie przywiera do naczynia i nie kurczy się.

Oszczędny

Wolonowary Crock-Pot® oszczędzają do 75% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi kuchenkami*. Dzięki Crock-Pot® zredukujesz ilość tłuszczu w mięsie, czyniąc je smaczniejszym i doskonale przyrządzonym. Ponadto wolne gotowanie wydobywa smak z każdego rodzaju mięsa.

*Porównanie wolnowaru Crock-Pot® 220W włączonego przez 8h do tradycyjnego piekarnika 2200 W - 140oC, 2h 15 min gotowania wołowiny w naczyniu żaroodpornym.

W opakowaniu:
Wolnowar CROCK-POT Naczynie kamionkowe przystosowane do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku. Pokrywka szklana przystosowana do mycia w zmywarce, można używać w piekarniku
Wolnowar CROCK-POT Podstawa z elementem grzewczym z przewodem zasilającym
Przepisy kulinarne Książeczka z przepisami
Instrukcja CROCK-POT Instrukcja w języku polskim

Specyfikacja

Pojemność 2,4 litra
Liczba osób/porcji 1 - 2
Moc poziom HIGH 130 W
Napięcie 220 - 230 V
Waga produktu 2,76 kg
Wymiary urządzenia 295 x 235 x 230 mm (dł. x gł. x wys.)

Opinie

2021-03-01

Fajny sprzęt. W końcu zaczęłam gotować, a nie tylko jeść gotowce. Szkoda, że tak późno się dowiedziałam o istnieniu wolnowarów.

2021-01-28

Mąż zadowolony i najedzony, a ja w końcu mam czas dla siebie:) Chyba pomyślę o większym, żeby na raz zrobić więcej i zamrozić.

Napisz opinię

Wolnowar Crock-Pot 2.4l CSC061X

Wolnowar Crock-Pot 2.4l CSC061X

Wolnowar cyfrowy CSC061X zapewni dobry smak i przede wszystkim zdrowy posiłek.

Mouseover Zoom loading...