BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 200 PLN!

Ambasador marki Darek Kuźniak

Ambasador marki Darek Kuźniak

Szalony Artysta Kulinarny

Ambasador marki Crock-Pot w Polsce określany jest jako Szalony Artysta Kulinarny. Jest finalistą pierwszej edycji programu Top Chef, występował jako sous-chef w dwóch edycjach programu Hell’s Kitchen, jest laureatem prestiżowych konkursów, oraz Doradcą i Kreatorem menu. Brał także udział m.in w takich hitach jak Celebrity Splash, Azja Express, a ostatnio wraz z Przemysławem Saletą w reality show: Zakład. Salea vs. Kuźniak. Doświadczenie zdobywał w uznanych restauracjach we Francji, Wielkiej Brytanii oraz Polsce. W pracy odzwierciedla swoją osobowość – odrzuca stereotypy i wytycza własną kulinarną ścieżkę szlakiem niekonwencjonalnych połączeń składników i narzędzi, która prowadzi do krainy niepowtarzalnych kompozycji smakowych.

Mistrz Kulinarny, Trener, Doradca i Kreator menu

Jego wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wielu technik, pozwalają mu z powodzeniem łączyć w sobie poszczególne elementy w jedną niepowtarzalną całość, która zamyka się w unikalnej formie. Kolejną misją Darka Kuźniaka jest przybliżenie Polakom tajników slow-cookingu. Jako Ambasador marki Crock-Pot w Polsce prezentuje m.in. autorskie przepisy na potrawy, które można przygotować w wolnowarach marki Crock-Pot.

 

 Więcej o Darku dowiesz się na jego profilu >>  Darek Kuźniak na Facebooku

Autorskie przepisy Darka Kuźniaka

Przepis Darka Kuźniaka

Na naszej stronie dostępnych jest ponad 80 autorskich przepisów naszego ambasadora. Zachęcamy do wypróbowania przepisów na wyjątkowe kremy, dania główne i desery. Odwiedzajcie nas regularnie, testujcie przepisy i cieszcie się smakiem wolnego gotowania!