Dlaczego warto kupić wolnowar?

Dlaczego warto kupić wolnowar?


Wolnowary ułatwiają zdrowe odżywianie

Aby zacząć zdrowo się odżywiać najlepiej znaleźć sposób na łatwe i przyjemne przygotowanie zdrowych posiłków. Wiadomo, że odgrzanie gotowego dania w mikrofalówce, lub zamówienie pizzy z dowozem to najwygodniejsze opcje. Tu z pomocą przychodzi wolnowar, który ugotuje danie za Ciebie, wystarczy że przygotujesz wybrane składniki, dodasz je do misy wolnowaru i włączysz urządzenie.

Pod koniec dnia, kiedy jesteś głodny i zmęczony, a nadal musisz przygotować coś zdrowego do jedzenia często nie masz już na to siły i sięgasz po niezdrowe rozwiązania.

Wolnowar pozwala na przygotowanie potraw z wyprzedzeniem, tak aby czekał na Ciebie ciepły posiłek. Możesz ugotować więcej jedzenia i poporcjować je na klika dni, lub nastawić wolnowar rano, a kiedy wrócisz do domu będzie czekało na Ciebie pożywne i ciepłe danie.

Na naszej stronie znajdziesz ponad 300 przepisów na pyszne posiłki, które nie wymagają dużych nakładów pracy.

Dzięki slowcookingowi Twój posiłek pozostanie bogaty w składniki odżywcze, ponieważ wolnowar przygotowuje dania w temperaturze nieprzekraczającej 100 °Celcjusza.

Wolnowary ułatwiają smaczne gotowanie

Dania z wolnowaru, w szczególności mięsa, maja niepowtarzalny smak, trudny do uzyskania w przypadku innych metod przygotowania. Smaki powoli się przenikają i mieszają, co tworzy niezapomniane doznania.

Wolnowary pozwalają zaoszczędzić pieniądze

Zdrowe odżywianie często kojarzy się z wysokimi kosztami. Wolnowar zapewnia korzyści zdrowotne bez zwiększenia kosztów zakupów. Możesz w nim przygotować tańsze kawałki mięsa, które zachwycą wszystkich swoim smakiem i delikatnością. Z łatwością przygotujesz pyszne chilli, risotto, bourguignon z wołowiny czy przeróżne zupy.

Przygotowanie większej ilości jedzenia, a później podzielenie na porcje i zamrożenie jest zwykle bardziej opłacalne. Pozwala planować zakupy i kupować większe ilości składników w korzystniejszych cenach

Wolnowary są energooszczędne

Wolnowar zużywa bardzo małe ilości energii elektrycznej, godzina pracy urządzenia na ustawieniu HIGH to ok. 14 gr. Dokładne wyliczenie znajdziecie w naszym poście poświęconemu zużyciu prądu przez wolnowary Crock-Pot. Tak więc nawet jeżeli gotujesz potrawę przez cały dzień nadal zużywasz mniej energii elektrycznej niż piekąc np. kurczaka w piekarniku przez 2h.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe