Święta, Święta i po Świętach czyli co z robić z jedzeniem które nam zostało

Święta, Święta i po Świętach czyli co z robić z jedzeniem które nam zostało


Jesteśmy trochę bardziej wypoczęci i jeszcze bardziej najedzeni. Czasami aż przejedzeni, a w lodówce nadal resztki pysznego bigosu, pierogów i świątecznych mięs. Co z tym zrobić? Guzik w spodniach trudno dopiąć, a żal wyrzucić jedzenie.

Przechowuj żywność do 5x dłużej

Tutaj z pomocą przychodzi nam system pakowania próżniowego. Dzięki takiemu sposobowi przechowywania możemy przechowywać jedzenie aż do 5x dłużej w porównaniu do tradycyjnych metod.

Dzięki systemowi pojemników do przechowywania żywności możesz w wygodny sposób zapakować np. sałatkę jarzynową i przechowywać ją do 2x dłużej* w lodówce. Dodatkowo masz pewność, że nie przejdzie ona zapachami i będzie smakowała tak jak zawsze.

Zostało ci mięso? Zrazy czy pieczeń? Zapakuj je w worki do przechowywania próżniowego i przechowuj w zamrażalniku, do momentu kiedy najdzie Cię ochota na kawałek pysznego mięsa.

Zapakuj próżniowo wigilijny barszcz

Czy wiesz że z powodzeniem możesz zamrozić także sos który został Ci z pieczeni lub wigilijny barszcz?

Wystarczy, że wcześniej go zamrozisz, aż zmieni konsystencję i później zapakujesz próżniowo. W takiej formie możesz go przechowywać w zamrażalniku i mieć na wyciągnięcie ręki.

Zapakowaną próżniowo żywność nie tylko można przechowywać dłużej, zachowuje ona również swoje walory smakowe i jest chroniona przed rozwojem bakterii.

Zalety pakowania próżniowego

Zgrzewarka próżniowa całkowicie eliminuje powietrze, które jest główną przyczyną odwodnienia, utraty smaku i świeżości przechowywanej żywności.  FoodSaver® jest liderem w kategorii próżniowego pakowania produktów, oferującym pełną gamę urządzeń i akcesoriów, dzięki którym Twoja żywność pozostanie świeża do 5 razy dłużej.

Produkty FoodSaver znajdziesz tutaj: https://www.food-saver.pl

 

*W porównaniu do tradycyjnych metod przechowywania.
* żywność zapakowana próżniowo przechowywana w lodówce zachowuje świeżość do 2x dłużej, przechowywana w zamrażalniku do 5x dłużej

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe